Termín konání:

Milevské muzeum

vás srdečně zve na jubilejní

20. velikonoční jarmark

s ukázkami starých řemesel, který se koná v neděli 24. března 2024 od 9-17 hodin v Milevském muzeu ve II. nádvoří kláštera

Můžete ochutnat horkou medovinu, poslechnout si flašinetáře, koupit si voňavý trdelník a vidět ukázky tradičních řemesel: předení na kolovrátku, práce na hrnčířském kruhu, výroba vizovického pečiva, pletení z papíru, řezbářské a sedlářské práce, výroba figurek z taženého skla, barvení kraslic atd. Vybrat si můžete z bohaté nabídky velikonočního zboží, kraslic, keramiky, perníčků, replik dobového skla, historických knih, ozdobných minerálů, květinových aranží a dalších rukodělných výrobků.

Zároveň si ve výstavním sále muzea můžete prohlédnout výstavu skleněných šperků Blanky Musílkové s názvem "Co oči nevidí"

Vstupné 40 Kč, snížené 20 Kč